Vantage Development

impel_blog_19_11_4Jesteśmy jednym z liderów dolnośląskiego rynku nieruchomości – działamy zarówno na rynku inwestycji mieszkaniowych, jak i komercyjnych. Staramy się, aby każda nasza inwestycja odpowiadała przede wszystkim wymaganiom naszych klientów oraz pozytywnie wpływała na krajobraz dzielnicy, w której jest realizowana.

Sektor nieruchomości jest jednym z najbardziej interesujących i atrakcyjnych obszarów szybko rozwijającej się w Polsce gospodarki. Droga jaką przeszła polska architektura przez ostatnie 25 lat często była kręta i wyboista, ale patrząc na to, jak zmieniły i dalej zmieniają się polskie miasta, możemy być dumni, że i my dołożyliśmy do tego całkiem sporą cegiełkę.

Nie szukamy rozwiązań prostych i banalnych. Realizujemy inwestycje nowoczesne, które spotkają się z uznaniem różnych grup – zarówno rodzin, będących na początku życiowej drogi, jak i osób starszych, które coraz częściej chcą żyć nie mniej aktywnie, niż ludzie dwa, a nawet trzy pokolenia młodsi. Dlatego budując mieszkania, myślimy nie tylko o samej nieruchomości, ale także o tym, co będzie ją otaczać – terenach zielonych, infrastrukturze, miejscach do aktywnego wypoczynku.

O tym, gdzie dokładnie stanie nowy budynek biurowy czy mieszkalny, decydujemy po wielu tygodniach szczegółowych analiz. Wszystko dlatego, aby lokalizacja była możliwie najlepsza, dając również możliwość oferowania mieszkań czy biur w atrakcyjnych cenach. Promenady Wrocławskie – nowa dzielnica nad rzeką – leżą niemal w samym centrum Wrocławia. Podobnie komfortowe osiedle Centauris, czy powstający obok Park Handlowy Galaktyka – wszystko po to, aby mieszkańcy nie musieli niepotrzebnie tracić czasu na dojazdy.

Rozwijamy się dynamicznie, wciąż szukając nowych rynków do zagospodarowania. Jesteśmy spółką notowaną na Giełdzie Papierów Wartościowych, co wpływa nie tylko na naszą pozycję rynkową, stabilną sytuację finansową, ale i pozytywnie kreuje nasz wizerunek.
Chcesz poznać nas bliżej, zapytać o ofertę, albo po prostu dowiedzieć się czegoś więcej? Wejdź na naszą stronę (www.vantage-sa.pl), napisz (biuro@vantage-sa.pl), zadzwoń (71 78 600 00), albo po prostu odwiedź naszą siedzibę przy ulicy Dąbrowskiego 44 lub którąś z naszych inwestycji.

Dział marketingu Vantage Development SA

foto: vantage-sa.pl

No votes yet.
Please wait...
 
Komentarze

To prawda, rynek nieruchomości jest obecnie dobrym miesjcem na inwestycję kapitału i oczekiwanie dobrej stopy zwrotu

Nie sztuką jest kupić tanio w kiepskiej lokalizacji gdzie nie dochodzi komunikacja zbiorowa czy nie ma infrastruktury, warto rozważyć czy te parę groszy więcej w ciekawszej okolicy nie wyjdzie taniej, dojazdy samochodem to droga impreza.

Zostaw odpowiedź