Career EXPO 2018 – spotkaj się z nami na targach pracy!

targi pracy career expo - stoisko impel

Już w najbliższą środę 11 kwietnia zapraszamy Cię do odwiedzenia wrocławskiej Hali Stulecia. Liczymy, że odwiedzą nas studenci i absolwenci, a także specjaliści z doświadczeniem. Dla wszystkich będziemy mieć ciekawą ofertę! Czekamy od 10:00 do 18:00.

Na impelowym stoisku przez cały dzień będą dostępni eksperci z działu HR, którzy odpowiedzą na wszystkie pytania związane z rekrutacją do Impela i z pracą w naszej firmie. Ale to nie wszystko! Konsultanci podpowiedzą, jak napisać dobre CV oraz jak najlepiej wypaść na rozmowie kwalifikacyjnej poradzić sobie z różnymi rekrutacyjnymi zadaniami.

Dla studentów i absolwentów będziemy mieć atrakcyjne oferty praktyk i staży w obszarze logistyki, administracji i HR (szczególnie kadr i płac). Interesujące oferty na pewno znajdą też u nas osoby z kierunków ekonomiczno – finansowych oraz pokrewnych.

Zapraszamy do nas także specjalistów. Szukamy bowiem etatowych pracowników do działów takich jak księgowość, kadry-płace, HR, marketing, handel, kontroling czy administracja. Targowe stoisko Grupy Impel będzie umiejscowione na wprost wejścia głównego, pod przeciwległą ścianą (zerknij na mapkę poniżej).

stoisko impel na career expo

Jeśli więc chcesz:

  • pracować z interesującymi ludźmi,
  • uczyć się od ekspertów,
  • brać udział w ciekawych projektach,
  • mieć możliwość rozwoju i awansu,

zajrzyj na nasze stoisko na Career EXPO!

Na pewno będziesz mógł liczyć na najświeższe i kompleksowe informacje o tym, jak działamy i kogo szukamy. Poprosimy cię też o wypełnienie ankiety na temat marki Impel jako pracodawcy, bo chcemy trzymać rękę na pulsie i dowiedzieć się, co możemy zrobić, aby być jeszcze lepszym miejscem pracy. W zanadrzu mamy też atrakcyjne gadżety, więc będzie u nas bardzo przyjaźnie i kolorowo. Szczególnie że przy okazji zachęcimy cię do przekazania 1% podatku naszej zaprzyjaźnionej fundacji ProCuro, której podopiecznymi są m.in. niepełnosprawne dzieci.

Rating: 5.0/5. From 1 vote.
Please wait...
 
Komentarze

Brak komentarzy.

Zostaw odpowiedź