Chronić i służyć podczas World Games

World Games

Już 20 lipca we Wrocławiu rozpoczną się 10. Światowe Igrzyska Sportowe: World Games – największe tegoroczne wydarzenie sportowe w Polsce. Świetna promocja dla miasta i kraju, ale przede wszystkim wspaniałe święto sportu dla kibiców z całego świata odbywające się nieprzerwanie, co cztery lata, od 1981 roku.

Dla grupy Impel to także powód do dumy i wielka odpowiedzialność.

To właśnie Impel Security Polska powierzono zadanie ochrony wszystkich 45 obiektów wchodzących w skład infrastruktury imprezy. To nie tylko obiekty sportowe, ale i te, służące zapleczu organizacyjnemu. Szczególnym zainteresowaniem cieszą się dwie z dyscyplin wybranych przez gospodarza tegorocznych Igrzysk – ukochany przez Wrocławian żużel oraz futbol amerykański. Z pewnością przyciągną wielkie rzesze fanów sportu na Wrocławski Stadion Olimpijski. To zabytkowa konstrukcja z początku lat trzydziestych, odremontowana na potrzeby Igrzysk, ale zachowująca swoją „duszę” perła Wrocławia.

Sama Ceremonia Otwarcia Igrzysk, podczas której wystąpi 400 artystów, będzie nie lada wyzwaniem. Spółka będzie również odpowiedzialna za ochronę mienia a także za komunikację wszystkich pozostałych służb obecnych podczas wydarzenia.

Nie będzie łatwo, ale poradzimy sobie

World Games to wydarzenie o charakterze międzynarodowym. Przewidywana frekwencja uczestników jest liczona w setkach tysięcy. Specyfika konkurencji sportowych, wchodzących w skład Igrzysk, wymaga indywidualnego podejścia do każdej z nich. Przed spółką postawiono ogromne wyzwanie, ale odpowiedzialna za koordynację działań Anna Wertepna zapewnia, że wszystko jest „zapięte na ostatni guzik”.

Przygotowania rozpoczęły się jeszcze jesienią zeszłego roku. Od tamtej pory, firma nieustannie zabezpiecza prace remontowe i instalacje infrastruktury. Do przedsięwzięcia zaangażowano ponad tysiąc pracowników ochrony, przeszkolono wolontariuszy, opracowano specjalne procedury na setki różnych scenariuszy wydarzeń. Poczyniono wszelkie możliwe kroki, aby zapewnić bezpieczny przebieg każdej z 31 dyscyplin.

To nie wszystkie powody do dumy

Sanpro Interim BPO również dołoży starań, aby zapewnić sprawny przebieg imprezy. Pracownikom tej spółki przydzielono zadanie skanowania biletów wstępu na wszystkich obiektach sportowych w czasie trwania Igrzysk. W sumie częścią tego wielkiego wydarzenia będzie ponad 100 pracowników spółki.

Doceniono też spółkę Party Service – Impel Catering, której powierzono świadczenie usługi cateringowej podczas Ceremonii Zakończenia Igrzysk. Grupa zajmie się również obsługą cateringową w garderobach artystów występujących w strefie kibica na Placu Wolności we Wrocławiu w dniach 21-30 lipca. Pracownicy spółki utrzymują menu przewidziane na bankiet w ścisłej tajemnicy.

To wspaniałe świadectwo zaufania dla firmy Impel i jej pracowników. Jesteśmy dumni, że możemy przyczynić się do sukcesu Igrzysk i życzymy uczestnikom świetnej zabawy podczas World Games 2017.

Do zobaczenia!

Przeczytaj także:

Wystaw pierwszą ocenę dla tego wpisu.
Trwa ładowanie...
 
Komentarze

Brak komentarzy.

Zostaw odpowiedź