Ciekawe kontrakty Grupy Impel

impel_blog_13_11_3Systemy bezpieczeństwa na platformach wiertniczych, ochrona pucharu Mistrzostw Świata w Piłce Siatkowej czy ochrona biur Google w Polsce. Poznaj nasze ciekawe realizacje – pierwsza część cyklu.

Grupa Impel posiada szeroki zakres usług, oferowany przez dedykowane spółki. Przez ostatnie lata wzięliśmy udział w bardzo ciekawych projektach.

Sport – po ochronie meczów Euro 2012 oraz zawodów w skokach narciarskich 2014 rok przyniósł kolejne wyzwania. Impel Security ochraniała 71. edycję Tour de Pologne. Na każdym odcinku trasy znajdowało się średnio 40 przedstawicieli służb bezpieczeństwa. Zajmowali się oni zabezpieczeniem całego terenu imprezy, także parkingów, oraz pilnowaniem porządku publicznego i rewizją osób podejrzanych o posiadanie niedozwolonych przedmiotów. W październiku mieliśmy zaszczyt ochraniać puchar Mistrzostw Świata w Piłce Siatkowej, zdobyty przez naszą złotą drużynę narodową. Firma Impel Security Polska zapewniała jego bezpieczeństwo podczas pokazów dla kibiców, które odbywały się na obszarach biur terenowych Katowice i Rzeszów.

Sprawa była o tyle istotna, że na kilka dni przed rozpoczęciem siatkarskich Mistrzostw Świata w Polsce, trofeum zaginęło. Światowa federacja FIVB potwierdziła, że puchar skradziono podczas imprezy promocyjnej w Brazylii. Zapewnienie bezpieczeństwa nowemu pucharowi stało się priorytetem.

O tym, że nasze usługi w zakresie ochrony są na mistrzowskim poziomie świadczy też współpraca z Google Inc. Ochraniamy biurowce firmy we Wrocławiu, Warszawie i Krakowie. Ze względu na oczekiwanie najwyższych standardów operacyjnych i proceduralnych, a także konieczność przestrzegania globalnej polityki ochrony informacji Google, wszystkie szczegóły oferty zostały dostosowane do specyficznych wymagań Klienta.

Inne wyzwania? Impel Tech Solution prowadzi serwis systemów bezpieczeństwa na terenie bazy lądowej oraz na platformach wiertniczych zlokalizowanych na polskim obszarze morskim. Serwis działa 24h na dobę, w każdych warunkach pogodowych – także niesprzyjających. Praca wiąże się z dużym ryzykiem i wymaga znajomości technik alpinistycznych, ponieważ niektóre elementy systemu bezpieczeństwa zamontowane są nawet 30 m nad poziomem morza!

Coś jeszcze? Tak! W ramach jednej z umów Impel Tech Solutions wykonał działania polegające na doprowadzeniu i podłączeniu instalacji elektrycznej i energetycznej, przygotowaniu i montażu instalacji wodno-kanalizacyjnej, a także prace techniczne związane z instalacją łączności i transmisji danych oraz monitoringu kamer przemysłowych CCTV do okrętu podwodnego typu KOBBEN, który jest własnością Akademii Marynarki Wojennej w Gdyni.

To nadal nie wszystko. Zapraszamy na drugą część materiału!
Masz dla nas wyzwanie? Chcesz pracować przy ciekawych projektach Grupy? Odwiedź stronę www.impel.pl. Sprawdź też blog.impel.pl.

No votes yet.
Please wait...
 
Komentarze

No praca na platformie wiertniczej musiała być fantastycznym przeżyciem dla monterów. Coraz bardziej zadziwia mnnie Impel zasięgiem. Mają sie czym chwalić

Uczestniczenie “od kuchni” w takich wydarzeniach to dopiero coś, nie każdy może zza kulis zobaczyć jak impreza jest organizowana, a co najlepsze jeszcze ci za to płacą.

Zostaw odpowiedź