Impel członkiem prestiżowego związku!

1Spółka Impel Business Solutions stała się członkiem prestiżowego Związku Liderów Sektora Usług Biznesowych (ABSL). To wiodąca organizacja branżowa reprezentującą sektor nowoczesnych usług dla biznesu w Polsce.

Biorąc pod uwagę bieżący klimat biznesowy, gospodarczy i polityczny, to właśnie w obrębie tego sektora Polska może osiągnąć pozycję globalnego lidera. Już dziś nasz kraj jest liderem międzynarodowego sektora usług w Europie i zajmuje trzecią pozycję na świecie. Ponadto, biorąc pod uwagę obecne tempo wzrostu, ta gałąź polskiej gospodarki może wkrótce stać się wiodącym źródłem miejsc pracy w obrębie sektora prywatnego. ABSL zrzesza centra usług wspólnych (Shared Service Centers, SSC), outsourcingu procesów biznesowych (Business Process Outsourcing, BPO), outsourcingu IT (Information Technology Outsourcing, ITO), centra badawczo-rozwojowe (Research&Development, R&D) oraz firmy wspierające rozwój sektora.

 

Obecnie ABSL zrzesza około 100 globalnych inwestorów, m.in. Arvato Services, Capgemini, Carlsberg, Geoban, Google, HAYS, Hewlett-Packard, IBM, Infosys, Jones Lang LaSalle, MAN, Procter & Gamble, PwC, Shell, Sony, Thomson Reuters, UBS, Xerox.

 

ABSL to platforma wymiany wiedzy, doświadczeń i dobrych praktyk wewnątrz branży. Organizacja działa na rzecz modyfikacji przepisów, rekomenduje kierunki rozwoju systemu kształcenia, wspiera rozwiązania służące przedsiębiorczości i nowoczesnym praktykom biznesowym. W tym celu współpracuje z politykami, przedstawicielami samorządów i biznesu, a także organizacjami wspierającymi przedsiębiorczość.

 

Misją organizacji jest umacnianie pozycji polskiego sektora nowoczesnych usług biznesowych w kraju i podnoszenie atrakcyjności Polski jako wiodącej europejskiej lokalizacji dla projektów outsourcingowych i offshoringowych. Kodeks Postępowania i Etyki zobowiązuje członków do podejmowania aktywnych działań na rzecz rozwoju branży, kreowania jej pozytywnego wizerunku i promowania najlepszych praktyk z poszanowaniem najwyższych etycznych i biznesowych standardów.

 

Więcej informacji o związku dostępnych jest na ich stronie internetowej: http://www.absl.pl/

No votes yet.
Please wait...
 
Komentarze

nie dziwi mnie,że impel stał się członkiem ABSL. firma o tak ugruntowanej pozycji, z zasadami sprawdzającymi się od lat i nastawieniem na pracownika, musiała zostać doceniona. zwłaszcza,że rozwija się dynamicznie od wielu lat i na wielu polach. obserwuję tą firmę od jakiegoś czasu i jestem pod wrażeniem, zdecydowanie taki model biznesowy się sprawdza.

Zostaw odpowiedź