Impel – pracuj dla najlepszych!

5“Super pracodawca”, “Perła polskiej gospodarki”, “Polski Czempion”, “Mistrz Biznesu”, “Diament Forbesa”, “Gazela Biznesu”, “Lider rynku” – to wybrane nagrody i wyróżnienia zdobyte przez Grupę Impel na przestrzeni ostatnich lat. Możesz stać się częścią tego sukcesu!

Wiele osób nie zdaje sobie sprawy z siły polskich marek. Praca dla zagranicznych korporacji staje się wyznacznikiem sukcesu – kiedy to lokalne firmy osiągają często lepsze wyniki i gwarantują stabilność potwierdzoną na zewnątrz. Impel – to marka godna Twojej uwagi.

 

Mamy na to dowody – liczne laury zdobyte na przestrzeni lat:

 • Super Pracodawca 2012 – Srebrna Karta za 2. miejsce dla Impel Cleaning w konkursie organizowanym przez Powiatowy Urząd Pracy w Gdańsku
 • Perła Polskiej Gospodarki – wyróżnienie dla Grupy Impel przyznane przez miesięcznik “Polish Market” oraz Instytut Nauk Ekonomicznych Polskiej Akademii Nauk
 • Znak Jakości Dialogu Społecznego – nagroda dla Impel Security Polska na podstawie rankingu badania poziomu dialogu społecznego przeprowadzonego przez NSZZ “Solidarność”. Badanie dotyczyło warunków pracy i podejścia pracodawców do rozmów z pracownikami
 • Biznes. Dobry Wybór – nagroda przyznana w konkursie organizowanym przez PKPP Lewiatan Grzegorzowi Dzikowi
 • Lodołamcze 2012 – wyróżnienie dla Impel Cleaning w kategorii Zakład Pracy Chronionej
 • Lider Rynku 2012 dla Impel IT w kategorii Zintegrowane rozwiązanie informatyczne dla klienta korporacyjnego
 • Polski Czempion – Grupa Impel w grupie liderów polskiego biznesu obecnych na rynkach zagranicznych
 • Diament Forbesa 2012 dla Impel Cleaning oraz Impel Security Polska
 • Gazele Biznesu 2011 – wyróżnienie dla: Impel Food Hygiene, Impel Security Provider oraz Asekuracja Cash Handling
 • Mistrz Biznesu – wyróżnienie dla Impel S.A. w konkursie organizowanym przez redakcję magazynu Businessman.pl
 • Lider Rynku 2011 dla Impel HR Service (w kategorii usługa kadrowo-płacowa) oraz dla Sanpro Job Service (w kategorii usługa pracy tymczasowej)
 • Przedsiębiorstwo Fair Play 2011 – wyróżnienie dla spółki Impel Cleaning, potwierdzające rzetelność firmy i dbałość o właściwe relacje we wszystkich weryfikowanych dziedzinach
 • Nagroda Ministra Gospodarki dla Impel S.A. przyznana przez Wicepremiera Waldemara Pawlaka w październiku 2010 roku

 

To nadal nie wszystko….

Grupa Impel jest  obecna we wszystkich znaczących rankingach takich jak “Pięćsetka Polityki”, “Lista 500” “Rzeczpospolitej”. Posiada certyfikaty zaświadczające jakość i kompetencje usług (Certyfikat ISO 9001:2008, Certyfikat ISO 22000:2005, Certyfikat HACCP, Certyfikat Sygnatariusza Zawodowej Etyki w Rachunkowości czy Certyfikat Microsoft License Management). Zostaliśmy uznani za najlepszą firmą kadrowo-płacową, docenieni za najlepszą usługę pracy tymczasowej oraz zintegrowane rozwiązania IT dla klienta korporacyjnego.

 

Twój ruch!

Ciągle się rozwijamy, jesteśmy głodni sukcesów.  Co ważne – możesz je z nami odnosić. Nasza rekrutacja jest otwarta 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.
Zapraszamy.

No votes yet.
Please wait...
 
Komentarze

Złożyłem niedawno do Was CV, mam nadzieję, że się uda. Macie bardzo dobrą opinięi w sieci i tez gadałem z kumplami i sobie chwalą

Mi się udało.

ja do tej pory myślałam, że Impel to tylko sprzątanie i ochrona, a tu czytam, ze wiele, wiele więcej, usługi księgowe, kadrowo-płacowe, wow! wysyłam CV 🙂

Dla mnie praca w Impelu miała być tylko na chwilę, z chwili zrobiło się już 2 lata.

u mnie podobnie jak u Adama, to miał byc przejściowy okres, pół roku maksymalnie, a zrobiło się 2,5 roku 🙂 co swiadczy o tym, ze warto aplikować do Impela 🙂 sporo możliwości rozwoju, płaca na czas, satysfakcja z tego co robisz

Dzięki ich stronie znalazłem interesujące mnie stanowisko. Mam nadzieję ze dostanę tą pracę. Impel to znana marka i duży skok w karierze zawodowej.

Wiele osób szuka pracy tymczasowej, a to też można znaleźć w ich ofercie. A najlepiej pracować u źródła. Po drugie ugruntowana marka robi swoje.

Trafiłem na tą stronę przypadkiem lecz już mi się podoba, znalazłem to co mnie interesowało. Składam papiery i czekam na rozmowę. Kto wie może będzie to owocna współpraca.

Widzę że sporo się zmieniło odkąd ostatni raz słyszałem o impelu. Mnie akurat bardziej interesuje HR i kadry, a z tego co widzę ten dział nieźle się u nich rozwija.

Ja od niedawna interesuję się rynkiem pracy, w przyszłym roku będę kończyła studia i szukam dla siebie miejsca. O firmie Impel słyszałam, ale wydawało mi się, że to tylko ochrona jakie było moje zdziwienie gdy przeczytałam ile wyróżnień i nagród mają na swoim koncie, Świadczy to o klasie tej firmy i pozycji jako pracodawcy. Mam zamiar ubiegać się o staż, jak mi się uda, to będzie naprawdę wielka przyjemność pracować dla tak dobrej, polskiej firmy.

macie sie czym pochwalic to prawda, od pewnego czasu obserwuje jak firma sie rozwija i trzeba przyznac, ze jak na polskie warunki jest naprawde niezle

sporo nagrod maja, z tego co wiem na niektore trzeba sobie naprawde zasluzyc, bo nie daja ich za byle osiagniecia, wiec jest sie czym pochwalic

witam mam nadzieje ze jak zlozylem papiery do pracy podanie na ochroniarza bez licencji w impel security polska w szczecinie mnie zatrudnia w koszalinie albo karwice zachpom. Czekam na prace.

Takie wyróżnienia i nagrody podnoszą prestiż firmy, warto więc spróbować się do niej dostać. Właśnie piszę list motywacyjny.

To o czymś jednak świadczy i warto:Grupa Impel jest obecna we wszystkich znaczących rankingach takich jak “Pięćsetka Polityki”, “Lista 500” “Rzeczpospolitej”.

Te wszystkie nagrody i tytuły dla Impelu to chyba najlepsza rekomendacja.

Gratki dla pracodawcy i pracowników Impela za dobrą pozycję na rynku pracy, duzy udział w bezpieczeństwie miejsc i mienia.

Zostaw odpowiedź