Poznaj Brokers Union!

impel_blog_19_03Jakie cechy powinien mieć idealny broker ubezpieczeniowy? Tworzyć bliskie relacje, odpowiadać na wszystkie pytania, tłumaczyć teksty zamieszczone drobnym drukiem, być uczciwy oraz przede wszystkim wspierać Klienta w kłopotach.

Wypracowanie tych zasad nie zajęło miesiąca, dwóch czy pół roku. To 16 lat rynkowego doświadczenia. Brokers Union to niezależny pośrednik i konsultant w zakresie obsługi ubezpieczeniowej będący podmiotem należącym do Grupy Impel.
To co wyróżnia Brokers Union to działanie z wyprzedzeniem, wyjaśnianie znaczenia tekstów zamieszczonych drobnym drukiem oraz żargonu branżowego, treści gwarancji, warunków ubezpieczenia oraz wszelkich elementów specyficznych dla dokumentów ubezpieczeniowych. Dzięki temu udzielane rekomendacje są pewne oraz zawierają rzetelne informacje.

Firma w imieniu Klientów analizuje rynek ubezpieczeń i dokładnie relacjonuje, z kim prowadzi rozmowy oraz jakie są możliwości. Kluczowa jest pełna przejrzystość i partnerska relacja.

Brokers Union specjalizuje się w kompleksowej obsłudze ubezpieczeniowej przedsiębiorstw i instytucji sektora finansów publicznych oraz dużych Klientów instytucjonalnych o międzynarodowym zasięgu działania. Podstawowe filary to: profesjonalny audyt ubezpieczeniowy (w tym identyfikacja ryzyka i zagrożeń), przygotowanie na jego bazie optymalnego i globalnego programu ubezpieczeniowego oraz opracowanie i wdrożenie programów prewencyjnych.

W 2010 roku Brokers Union zostało członkiem Międzynarodowego Stowarzyszenia Brokerów Ubezpieczeniowych „UNIBA PARTNERS”. Współpraca z UNIBA zapewnia firmie dostęp do nowoczesnych rozwiązań ubezpieczeniowych oferowanych na rynkach zagranicznych. Dzięki temu może być partnerem dla podmiotów o międzynarodowym zasięgu działania.

Nie musisz wierzyć na słowo, sprawdź czy nasz broker dotrzyma Ci kroku!
Szczegóły: brokersunion.pl

 

No votes yet.
Please wait...
 
Komentarze

To nie łatwa praca, mój mąż jest brokerem i niestety wiem jak wygląda ten zawód w rzeczywistości

Nie miałam pojęcia, że Grupa Impel również zajmuje się ubezpieczniami. To dla mnie nowość, ale właściwie w dzisiejszym świecie trzeba być mobbilnym i elastycznym na rynku.

Zostaw odpowiedź