Pytania & Odpowiedzi

Ten dział powstał z myślą o Was. Będziemy w nim odpowiadać na często padające pytania, rozwiewać wątpliwości, pomagać – w szybkiej, skondensowanej formie. Nowe pytania będziemy publikować co  tydzień. Czekamy na nie pod adresem redakcja@blogimpel.pl

Redakcja zastrzega sobie możliwość selekcji pytań. Treści obraźliwe, nieprawdziwie, niezgodne z netykietą czy polskim prawem będą odrzucane.

 

 

No votes yet.
Please wait...
 
Komentarze

Kto wymyśli nazwe IMPEL? Czy autor nazwy znal angielski?

Impel, nazwa wywodząca się z języka angielskiego, oznacza w wolnym tłumaczeniu „impuls do działania”

czy praca w impelu jest na umowe zlecenie, czy moze na zwykla umowe o prace?

Jak można ubiegać się o pracę w Systemie Dozoru Elektronicznego , jakie warunki trzeba spełnić??? Może to być praca na umowę-zlecenie.
Pozdrawiam.

O pracę w Systemie Dozoru Elektronicznego w Zespołach Terenowych mogą ubiegać się przede wszystkim osoby, które spełniają następujące warunki: mają obywatelstwo polskie, mają wykształcenie przynajmniej średnie, nie są karane (co zostanie poświadczone odpowiednią informacją z KRK) i mają prawo jazdy kat. B. Konieczna jest też dyspozycyjność ponieważ jest to praca w systemie zmianowym. Kandydaci powinni cieszyć się nieposzlakowaną opinią, być odporni na stres, opanowani i odpowiedzialni. Mile widziane jest doświadczenie w służbach SDE lub podobnych i/lub wykształcenie w kierunku resocjalizacji. Jeśli aktualnie nie jest prowadzona rekrutacja do pracy w Systemie Dozoru Elektronicznego, swoją aplikację można wysłać poprzez zakładkę Praca na stronie impel.pl.

Jestem z Białorusi. Mam wizy D11 365/365, mam doswiadczenia pracy w ochronie (Solid), chciałam by pracować w firmie IMPEL na umowie o prace. Ciekawy jest zmiany nocnie, ale nie koniecznie. Wykształcenie wyższe radiotechnicznie. Wrocław, Krzyki.

Czy osoba z epilepsją może u was pracować jak tak to w jakich działach zależy mi głównie na pracy w konwoju.

Witam mam pytanie dotyczące przerwy w pracy . Pracuję na pełnym etacie , praca cały czas przy komputerze, ponadto od niedawna mam przyznaną niepełnosprawność w stopniu lekkim. W kadrach dowiedziałam się, że nie przysługuje mi dodatkowe 15 minut, ponieważ przysługuje mi 15 min przerwy na 8 godzin pracy i po 5 min z tutu;łu pracy przy komputerze, wiec te 15 minut z tytułu niepełnosprawności już jest wliczone w te przerwy pięciominutowe za komputer liczone. Czy to naprawdę tak jest w moim przypadku?, czy to prawnie tak przebiega, czy nie należą mi się do łącznej 50 minutowej przerwy(15 min+ 7×5 min) te dodatkowe 15 minut za niepełnosprawność. Uprzejmie proszę o odpowiedź na adres mailowy.

Zostaw odpowiedź