Gdzie znajdę oferty pracy?

Bieżące oferty pracy zawsze znajdziecie na stronie www.impel.pl w zakładce Kariera. Za pomocą dostępnej wyszukiwarki można znaleźć konkretne stanowisko lub oferty dostępne w poszczególnych regionach Polski. Nasze oferty są też umieszczane na stronie www.stacjarekrutacja.pl i w popularnych serwisach poświęconych pracy, takich jak www.pracuj.pl. Dodatkowo jesteśmy obecni na wybranych targach pracy czy targach studenckich.

 

Related Post

No votes yet.
Please wait...
 
Komentarze

dokładnie, ja znalazłam na pracuj.pl, wysłałm CV i po tygodniu zostałam zaproszona na rozmowę, ale słyszałam, ze na niektóre stanowiska można samemu dostarczyć CV, jeżeli znamy kogoś w Impelu,to z tzw. polecenia

A ja jeszcze na studiach będąc na Akademickich Targach Pracy zainteresowałam się firmą Impel, potem trafiłam na praktyki i tak zostałam do dziś.

Ja szukałam na portalach ale jakoś bez odpowiedzi dlatego teraz wysyłam cv przez waszą zakładkę i mam nadzieję że się uda

Pierwszy raz usłyszałam o firmie Impel na mojej uczelni z którą współpracują, pojawiają się na Targach Pracy Biura Karier UE, na Akademickich Targach Pracy, Career Expo, jest w czym wybierać. Można oczywiście wysłać CV przez stronę lub osobiście zanieść do firmy. Niezależnie jaki sposób wybierzemy warto zainteresować się pracą dla Impela.

Zostaw odpowiedź