Gdzie znajdę oferty pracy?

Bieżące oferty pracy zawsze znajdziecie na stronie www.impel.pl w zakładce Kariera. Za pomocą dostępnej wyszukiwarki można znaleźć konkretne stanowisko lub oferty dostępne w poszczególnych regionach Polski. Nasze oferty są też umieszczane na stronie www.stacjarekrutacja.pl i w popularnych serwisach poświęconych pracy, takich jak www.pracuj.pl. Dodatkowo jesteśmy obecni na wybranych targach pracy czy targach studenckich.

 

No votes yet.
Please wait...
 
Komentarze

dokładnie, ja znalazłam na pracuj.pl, wysłałm CV i po tygodniu zostałam zaproszona na rozmowę, ale słyszałam, ze na niektóre stanowiska można samemu dostarczyć CV, jeżeli znamy kogoś w Impelu,to z tzw. polecenia

A ja jeszcze na studiach będąc na Akademickich Targach Pracy zainteresowałam się firmą Impel, potem trafiłam na praktyki i tak zostałam do dziś.

Ja szukałam na portalach ale jakoś bez odpowiedzi dlatego teraz wysyłam cv przez waszą zakładkę i mam nadzieję że się uda

Pierwszy raz usłyszałam o firmie Impel na mojej uczelni z którą współpracują, pojawiają się na Targach Pracy Biura Karier UE, na Akademickich Targach Pracy, Career Expo, jest w czym wybierać. Można oczywiście wysłać CV przez stronę lub osobiście zanieść do firmy. Niezależnie jaki sposób wybierzemy warto zainteresować się pracą dla Impela.

Zostaw odpowiedź